Dnes je sobota 19. 4. 2014, svátek má Rostislav

AKTUÁLNÍ POČASÍ V KRKONOŠÍCH

Počasí

TIPY NA UBYTOVÁNÍ - PROKLIK WWW

NA PROJEKTECH SOVK SE PODÍLEJÍ

SVAZEK OBCÍ JESTŘEBÍ HORY
sovk2014 odkazjestrebihorywww 150x53pix
KRÁLOVERADECKÝ KRAJ

kkraj
EUROREGION GLACENSIS
eurogl

KRAKONOŠOVA ANKETA Z HOR

Východní Krkonoše nejraději navštěvujete...
 

NAJDETE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU

logo-facebook

PRÁVĚ JE NA TOMTO WEBU ONLINE

Právě připojeni - hostů: 70 
Krakonosovo_kralovstvi_logo2

VYHLEDÁVÁNÍ NA STRÁNKÁCH

SOVK PODPORUJÍ PARTNEŘI

LOAP OUTDOOR

ODBĚR NOVINEK/NEWSLETTERU

KE STAŽENÍ PRO PARTNERY

přihlášení / odhlášení

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY 360

Banner
22.2. PLESY Trutnov

trutnov_ikona_7x7SPOLEČENSKÉ AKCE TRUTNOV - 4. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA
Termín: 22. 2. 2014 od 20 hod., Místo: Trutnov - sál SC Uffo Trutnov
Pořadatel: Město Trutnov a SC Uffo, Info: www.uffo.cz, www.trutnov.cz

 

22. 2. 2014 - 4. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA TRUTNOVA
Pořadatel: město Trutnov a UFFO - SCT
Večerem provází Iva Pazderková. K tanci i poslechu hraje Timbre Music a cimbálová muzika Zádruha. Zahraniční host - Wall Clown Tobias Wegner. Vystoupení Pole Dance - Studio Destiny. Vystoupení Show Cheerleaders - TIGERS VSK Univerzita Brno. Soutěž o ceny (vstupenky jsou slosovatelné). Malé půlnoční překvapení. Bohatá nabídka pití, teplý i studený bufet - zajišťuje Kaffé Horn.
UFFO ** 20:00 - 02:00 h ** vstupné 440 Kč ** předprodej vstupenek pouze v Inforecepci UFFO od 27. 1.

 

JIŽ PROBĚHLÉ AKCE:

29. 11. 2013 - PODZIMNÍ PLES ZŠ KOMENSKÉHO
ZŠ Komenského Trutnov letos opět pořádá Podzimní ples, který už se stal trvalou součástí plesové sezony v Trutnově. Uskuteční se v pátek 29. listopadu v našem kulturním stánku UFFO, a to ve spolupráci se školním Nadačním fondem Ámos, kam vždy tradičně putuje výtěžek tomboly. Kromě taneční kapely, kterou letos bude LuckyBand z Hradce Králové, se více než kdy jindy představí žáci a také někteří učitelé školy. Opět zazpívá školní sbor se sólistkou p. učitelkou hudební výchovy a českého jazyka Hankou Benešovou, dále předvede své umění TeamGym, což jsou velmi úspěšné trutnovské gymnastky, zatančí malí tanečníci z prvního stupně a své umění předvedou v různorodém vystoupení s různými akrobatickými pomůckami i žáci druhého stupně. V předsálí své kousky bude předvádět Martin Kříž, který se zabývá mikromagií.  Plakát si můžete stáhnout ZDE Pořadatel: ZŠ Komenského a Nadační fond Ámos
pátek 29. 11. ** UFFO ** 20 hodin

14. 6. 2013 - LATINO PARTY OPEN Hudebně taneční akce pod širým nebem: ATARÉS
Skupina vznikla v roce 2002 v Praze. Její tvorba se orientuje zejména na latinskoamerickou a kubánskou hudbu, jak v tradičním provedení, tak s příměsí jazzu, funku a reggae. V repertoáru jsou skladby převzaté i vlastní. Frontmanem souboru je havanský rodák, zpěvák a kytarista Frank Hernandéz. Koncertní vystoupení se nesou v duchu dobré nálady, tance a zpěvu. Spojením ohnivého kubánského temperamentu a evropského racionálního pohledu na věc tak vzniká originální celek, který zaručeně nenechá posluchače chladnými.
22:00 - 24:00 hodin: CABARET MAŇANADiskotéka. Zvuk Cabaret Maňana není svázán žádnými limity. Zahrnuje v sobě to nejlepší z obou scén, staré i nové, od latiny, afra a funku, po jazz, disco, broken beat ...
 ** venkovní kavárna Uffa ** bez vstupného

4. - 5. 2013 - ŠAMPIONÁT V COUNTRY TANCÍCH I CLOGGINGU
Poprvé v historii mu bude pořádně „cvakat“ podlaha. Společenské centrum totiž o víkendu hostí mistrovství republiky v country tancích a cloggingu. Country tance většina lidí zná. Ale co je to ten clogging? Používají se při něm speciálně upravené boty. Na špičce i na patě mají dvojitý plech, který vydává klapavý zvuk. Clogging se pak tančí přesně do hudby a rytmu, hlavně patou se udává a hlídá rytmus.

PROGRAM MISTROVSTVÍ  REPUBLIKY V COUNTRY TANCÍCH A CLOGGINGU
Sobota 4. června: country tance, zahájení v 9.00 hodin
Neděle 5. června: clogging, zahájení v 8.00 hodin
Soutěží se v měkkých (soft) technikách: tradiční country, národní tance (irské, skotské, mexické), country show, country line a moderní country tance
Soutěží se také v tvrdých (hard) technikách: clogging (country step) v kategoriích: Freestyle, jednotlivci, dueta, skupinové choreografie a capella


29. 4. 2013 - MEZINÁRODNÍ DEN TANCE
29. duben 2013 je v Trutnově otevřen všem zájemcům z řad veřejnosti, kteří si chtějí vyzkoušet některý z tanečních stylů, který nabízíme (např. scénický tanec, balet, street dance, break dance, rock and roll a latinsko-americké tance). Celý den bude koncipován tak, že v dopoledních hodinách proběhnou taneční workshopy pro žáky základních škol a odpoledne taneční workshopy pro veřejnost, které jsou určeny všem bez rozdílu věku a dosavadních tanečních zkušeností. Srdečně zveme do Základní umělecké školy ve Školní ulici (budova A), kde budou od 17.30 hodin probíhat následující lekce:

17.30 – 18.00   balet a scénický tanec  Latinsko-americké tance (Bene Dance Art Team), street dance
18.15 – 18.45  break dance (UPROCKERS) street dance (Defect de-ice)
19.00 – 19.30  street dance a zumba (Rebels team)
19.45 – 20.15  rock and roll (Drak and roll)

Vybrat si můžete kterýkoliv z nabízených workshopů nebo můžete absolvovat malý taneční maraton a vyzkoušet všechny. Lekce jsou zdarma.
Lektoři vyučují bez nároku na honorář. Můžete přijít bez přihlášení. Bližší info Jana Michaličková, tel. 604 355 695,  a Blanka  Matysková, tel. 737 814 622.

2. 3. 2013 - 5. VODÁCKÁ BÁLOVÁ TAŠKAŘICE

http://www.lokotrutnov.cz/images/stories/oddily/kanoistika/2013/vodacky-bal.jpg

 

ples.m

23. 2. 2013 - PLES ATLETŮ TRUTNOV
Pobavte se s atlety z Trutnova!
Kdy: 23.2.2013 ve 20,00h, Kde: Národní dům Trutnov
Protože nejen sportem živ je člověk, pořádá trutnovský oddíl atletiky každoročně ples, aby se nejen sportovci pobavili po náročné sezóně. Celý večer bude hrát kapela Efekt z Hořic v Podkrkonoší, k tanci vás naladí dvě předtančení, a také si můžete zasoutěžit v tombole, kde budou připraveny zajímavé ceny.

16. 2. 2013 - 3. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA TRUTNOVA 2013

Hraje Taneční orchestr Timbre Music, moderuje Petr Rychlý
Již potřetí pořádá UFFO - SCT z pověření města Trutnova reprezentační ples, který nabídne návštěvníkům nejen možnost strávit příjemný večer s hudbou a tancem, ale i další zajímavý program. Hudební produkci bude tentokrát zajišťovat Taneční orchestr Timbre Music Petra Chudoby se svým hudebně-kostýmním programem Flash Show. Moderátorem večera bude Petr Rychlý. Zajímavou podívanou nabídnou prostřednictvím svého vystoupení Pyroterra (Light show), Cirk La Putyka (Teeter board a parterní akrobacie), Fidgety Feet (stepařské retro vystoupení), Poctivý zloděj Zee Deneck. Je připraveno i půlnoční překvapení a soutěž o ceny - každá vstupenka vyhrává!
UFFO ** 20:00 - 02:00 hodin ** vstupné 430 Kč ** předprodej vstupenek od 14. 1.

10. 3. 2012 - 4. VODÁCKÁ BÁLOVÁ TAŠKAŘICE
trutnov_vodackybal_10032012

11.2.2012 - 2. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA TRUTNOVA 2012
Večerem provází Jan Rosák.
K tanci i poslechu hrají JH BIG BAND Hradec Králové a ABBA World Revival.
- AMANITAS / ohňové vystoupení
- Martina ŠTĚPÁNKOVÁ - TRNKOVÁ / krasojízda na kole
- Brasil show / taneční vystoupení
- Kouzelník Jiří HADAŠ / Quick Change (Rychlé převleky)
- popůlnoční překvapení
Je zajištěna bohatá tombola, občerstvení včetně teplého bufetu.
Pořadatel: Město Trutnov a Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas
UFFO - Společenské centrum Trutnov ** 20hodin ** vstupné 400 Kč

1. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA TRUTNOVA 2011

trutnov_plesmesta_18022011





















Kvalitní muzika, spousta zábavy, vtipný moderátor a pěvecká legenda. I tak se dá stručně popsat páteční 1. reprezentační ples města ve společenském centru Uffo. Hlavními hvězdami byli dirigent orchestru Václav Hybš, bavič Petr Rychlý a zpěvačka Eva Pilarová.

Představitelé devíti členských obcí našeho svazku se nejen zúčastnili tohoto reprezentačního plesu, ale věnovali do tomboly za každou členskou obec či město, tak jako každý rok, hodnotný dar. Tento ples byl již šestý v pořadí, který nesl podtitul Ples Krakonošova království. V příštím roce 2012 by se měl ples Krakonošova království konat pod záštitou Města Janské Lázně. V loňském roce proběhl tento ples ve spolupráci s Městem Svoboda nad Úpou.

 

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE V REPORTÁŽI TRUTNOVINEK ZDE

 


DALŠÍ FOTA Z AKCE NALEZNETE ZDE


 

Copyright 2009 © vychodnikrkonose.cz, developed by Joomnet.cz