Svazek obcí Východní Krkonoše
Evropská unie / Evropský sociální fond / Operační program Zaměstnanost

Ustavující schůze spolku Krajina pod Sněžkou
  

Dnes, 30. září 2021, vyvrcholilo naše více jak dvouleté úsilí o vytvoření destinační společnosti. S cílem založení společného projektu se dnes u jednoho stolu sešli zástupci obcí, ubytovatelů a atraktivit regionu východní Krkonoše. Co nás nejvíce těší, je ale především zájem všech zainteresovaných stran na společném budoucím rozvoji regionu. 

Ta nejtěžší práce ovšem dnešním dnem teprve začíná. Naším cílem je vybudovat silnou destinaci, která se bude držet zásad udržitelného cestovního ruchu, a kde budou místním a turistům poskytovány ty nejkvalitnější služby.

V neposlední řadě je pro nás zásadní udržet také co nejširší členskou základnu spolku, tak aby k nám přicházelo co nejvíce podnětů a všichni z oboru měli možnost podílet se na směřování našeho regionu.

Děkujeme za svěřenou důvěru a těšíme se na společné projekty v Krajině pod Sněžkou.


Dnes byli přítomni zástupci: 

Trutnova, Mladých Buků, Svobody nad Úpou, Janských Lázní, Horního Maršova, Malé Úpy, Pece pod Sněžkou, Žacléře, Grund Resort Golf&Ski, SkiResort Černá hora - Pec, Aparthotel Svatý Vavřinec, Veselý výlet, Reality Pec, Hotel Horizont, Retropark Sejfy.

Již registrujeme několik dalších zájemců o členství ve spolku.